Společnost Master Internet se na trhu s telekomunikačními službami pohybuje již více než dvacet let a za tu dobu vyrostla v předního provozovatele datových center ve střední Evropě. Společnost dbá v první řadě na bezpečnost informací a důvěry informací pro zaměstnance, což potvrzují i certifikáty managementu kvality ISO 9001:2015 a bezpečnosti informací ISO 27001:2013.

Datová centra MasterDC společnost přímo vlastní a vybavuje je výhradně značkovými technologiemi. Mezi její partnery dlouhodobě patří společnosti Dell, Cisco, Microsoft, VMware, Intel a další.

Všichni techničtí pracovníci disponují nejen certifikacemi, které dokládají jejich schopnosti a dovednosti. Mají za sebou především léta praxe a zkušeností s chodem datacentra a komunikací se zákazníky. Technický support zpracovává podněty zákazníků 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.


Staňte se součástí sítě ServerNOW

Služba ServerNOW je provozována v datových centrech MasterDC se špičkovým vybavením na míru a vysokou úrovní zabezpečení. Prostory datacentra jsou 24 hodin denně monitorovány a veškeré dění zaznamenávají bezpečnostní kamery.

Technologie


Služba ServerNOW je provozována v datových centrech MasterDC se špičkovým vybavením na míru a vysokou úrovní zabezpečení. Prostory datacentra jsou 24 hodin denně monitorovány a veškeré dění zaznamenávají bezpečnostní kamery.